KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 9109065
nr 910 9065
Theodor Billing
(1849-1927), Sverige
Blyerts, Theodor Billing (1849-1927), Björk, 18 x 10
Kondition: slitage
Theodor Billing, svensk bildkonstnär född 1849, död 1927.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 8 september 2014
kl 18:41:55
8/9 12:08:48
Theodor Billing
Läs mer om Theodor Billing